Marko: "We zouden dan kiezen voor degene die het meest belovende is voor ons team"

15-10-2020 14:25
F1 Nieuws
Marko: We zouden dan kiezen voor degene die het meest belovende is voor ons team

Alexander Albon staat nog altijd onder druk bij Red Bull Racing. De Britse Thai wist op Mugello op het podium te komen, maar daarna vielen de resultaten weer tegen. Nico Hulkenberg en Sergio Perez zijn nog altijd beschikbaar en lijken misschien toch opties te zijn.

"We hebben een competitieve coureur nodig. Het optreden van Sochi was niet gerechtvaardigd”, zegt Red Bull-adviseur Helmut Marko over Alexander Albon bij Motorsport-Magazin.com. Nurburgring was gemixt, maar beduidend beter. Het was stomme pech dat een steen een gat sloeg in de radiator.”

Perez of Hulkenberg?

“Er is geen haast. De coureurs die jullie altijd opnoemen, in Engelse en Duiste media, zijn beiden beschikbaar. En zover ik weet, zijn vrijwel alle stoeltjes bezet. Of eigenlijk is een Haas stoeltje is niet interessant voor iedereen”, vervolgt Marko. De deur is duidelijk nog niet volledig gesloten voor Hulkenberg en Perez, ondanks dat Albon nog altijd prioriteit nummer één is.

Een keuze tussen de twee wil Marko niet maken. “We zouden dan kiezen voor degene die het meest belovende is voor ons team. Het gaat er niet om wie ik liever heb, maar wie het betere totaalpakket heeft”, zegt de 77-jarige Oostenrijker over de twee opties. Afgelopen weekend sprak Marko nog met Hulkenberg over een mogelijke invalbeurt toen het resultaat van de coronatest van Albon onduidelijk was. Voor de volgende twee races zal Sebastian Buemi ter plaatse zijn.

Beluister hier de UNDERCUT, de Formule 1-podcast van GPblog

 

Bekijk het laatste nieuws

Je wordt uitgelogd en doorgestuurd naar de homepage