Abiteboul in de wolken door komst Alonso: "Maakt deel uit van ons plan"

08-07-2020 13:28 | Update: 08-07-2020 14:05
door Thomas Korsten
F1 Nieuws
Abiteboul in de wolken door komst Alonso: Maakt deel uit van ons plan

Fernando Alonso mag zijn rentree maken in de Formule 1 bij Renault. Natuurlijk is niet alleen Alonso daar uiterst blij mee. Ook teambaas Cyril Abiteboul kan zijn geluk niet op, zeker nadat Renault hun sterspeler Daniel Ricciardo naar concurrent Mclaren zag vertrekken.

“De ondertekening van Fernando Alonso maakt deel uit van het plan van Groupe Renault om zijn inzet voor de F1 voort te zetten en terug te keren naar de top van het veld. Zijn aanwezigheid in ons team is een formidabele troef op sportief vlak maar ook voor het merk waaraan hij zeer gehecht is.”

Alonso, de uitgelezen kandidaat

Ook Abiteboul kon het niet laten om nog even terug te refereren naar het gouden huwelijk tussen Alonso en Renault: “De kracht van de band tussen hem, het team en de fans maakt hem een natuurlijke keuze. Naast de successen uit het verleden is het een gedurfde wederzijdse keuze en een project voor de toekomst. “

“Zijn ervaring en vastberadenheid zullen ons in staat stellen het beste uit elkaar te halen om het team naar de uitmuntendheid te brengen die de moderne Formule 1 vereist. Hij zal ook ons team, dat zeer snel is gegroeid, een cultuur van racen en winnen brengen om samen de hindernissen te overwinnen.” 

“Naast Esteban zal zijn missie zijn om Renault DP World F1 Team te helpen zich voor te bereiden op het seizoen 2022 in de best mogelijke omstandigheden.”

Bekijk het laatste nieuws

Je wordt uitgelogd en doorgestuurd naar de homepage