Wolff legt geen deadline op voor Hamilton: "In ons team werkt het anders"

03-07-2020 16:45
door Ralph Beentjes
Algemeen
Wolff legt geen deadline op voor Hamilton: In ons team werkt het anders

Terwijl veel teams ondertussen hun coureurs al vastleggen voor het volgende seizoen, is er bij Mercedes nog geen coureur getekend voor 2021. Toto Wolff verwacht daar snel verandering in, maar zal geen deadlines opleggen.

Al voordat het seizoen is begonnen, is het Silly Season al begonnen voor 2021. Veel coureurs verlengen al hun contract of maken de overstap naar een ander team, terwijl ze eerst nog een heel seizoen voor hun huidige team moeten rijden.

Bij Mercedes ligt alles nog open voor 2021, maar volgens teambaas Toto Wolff is er geen haast. “Iedereen dit erbij is betrokken wil dat we doorgaan met Lewis Hamilton en Valtteri Bottas. Wanneer de tijd rijp is, zullen we een aankondiging maken”, vertelt Wolff in gesprek met Motorsport-Total.com in Oostenrijk.

Geen druk voor de coureurs

Toch zal de teambaas geen indicatie geven binnen hoeveel weken de aankondiging zal komen. “Ik doe dat niet, omdat ik niet elk raceweekend vragen wil beantwoorden waarom er nog geen handtekening is gezet”, verduidelijkt de Oostenrijker.

De teambaas zal bovendien zijn coureurs niet onder druk zetten om een contract er doorheen te pushen. “We hebben vertrouwen in onze coureurs. Natuurlijk kan je zeggen: in Formule 1 werkt dat niet zo, maar in ons team werkt dat anders. Ik denk dat we binnenkort de volgende stap kunnen zetten”, laat Wolff hoopvol weten.

Bekijk het laatste nieuws

Je wordt uitgelogd en doorgestuurd naar de homepage