Bottas gemotiveerd om resultaten in Monaco te verbeteren

23-05-2019 17:26
door Ralph Beentjes
F1 Nieuws
Bottas gemotiveerd om resultaten in Monaco te verbeteren

Valtteri Bottas heeft nog geen geweldige resultaten behaald in Monaco in de Mercedes, maar de Fin wil daar dit jaar verandering in brengen. De coureur is daarnaast extra gemotiveerd dit weekend door het overlijden van Niki Lauda.

“Ik heb hier geen geweldige races gehad, maar ik ben er op gebrand om daar verandering in te brengen”, zegt een gemotiveerde Bottas tegenover Crash. “Het begin van het jaar is veelbelovend voor ons als team, maar we moeten ook erkennen dat Monaco een uniek circuit is en dat je hier andere benodigdheden hebt om snel te zijn.”

“In de laatste twee jaar hebben we een beetje geworsteld, we waren niet blij met de auto hier aangezien we niet zo snel waren als op andere banen. Met dat in het achterhoofd zijn we een beetje voorzichtig, maar ook erg gemotiveerd om dat te veranderen en hier goede resultaten te behalen. En het zal een prachtig circuit zijn om dat hier te halen.”

Het zal voor Mercedes in ieder geval een dubbel weekend worden, met het overlijden van adviseur Niki Laudi. “Het was schokkend nieuws om de week mee te beginnen, Niki betekende veel voor mij maar ook voor elk lid van ons team. Voor ons raceteam en ons team in de fabriek was hij een groot onderdeel van de Mercedes familie.”

“Het is niet leuk, in het geval van de mentaliteit voor het weekend, maar ik ben er zeker van dat we, als team, de dingen onze kant op kunnen laten vallen en Niki respecteren door er vol voor te gaan op het circuit en een goed resultaat behalen.” Voorlopig lijkt Mercedes daarmee op de goede route, met een eerste en tweede plek voor het team in VT2.

Het belangrijkste nieuws van de afgelopen week samengevat in een korte update! Bekijk nu de laatste GPblog Weekly Roundup!

Bekijk het laatste nieuws

Je wordt uitgelogd en doorgestuurd naar de homepage