Williams heeft vertrouwen en richt haar pijlen op Paddy Lowe

13-06-2018 16:48
Algemeen
Williams heeft vertrouwen en richt haar pijlen op Paddy Lowe

Het team van Williams kent tot dusver een dramatisch seizoen in de Formule 1. De Britse rental hoopt het tij te keren en richt haar pijlen op technisch directeur Paddy Lowe.

Tegenover Sky Sports benadrukte teambazin Claire Williams het volgende: “We mogen absoluut niet opgeven, want dan zullen onze sponsoren ook weglopen. Het is noodzakelijk om onze bolide te verbeteren en ik heb daar nog steeds vertrouwen in."

Voor Williams is het cruciaal om direct aan de slag te gaan met de FW-41 bolide van 2018. “Het grote probleem is dat onze bolide ook de basis vormt voor volgend seizoen. We moeten de problemen oplossen anders kunnen we in 2019 niet doorontwikkelen. Gelukkig heeft iedereen in ons team de echte Williams-strijdlust in zich."

De Britse renstal hoopt dat technisch directeur Paddy Lowe het team weer vooruit kan helpen. “De problemen zullen niet binnen één dag opgelost zijn, dus we moeten het geduld blijven houden. Het moraal in ons team is nog steeds heel hoog en daar ben ik echt door verrast. Na de Grand Prix van Spanje heeft Paddy een nieuw plan opgesteld en hierdoor kunnen we weer naar voren kijken", aldus Claire Williams.

Bekijk het laatste nieuws

Je wordt uitgelogd en doorgestuurd naar de homepage