HWA over Formule E-debuut: "Vandoorne en wij hebben nog veel te leren"

15-10-2018 10:38
door Roy
Algemeen
HWA over Formule E-debuut: Vandoorne en wij hebben nog veel te leren

Formule E-team HWA is blij met de komst van Stoffel Vandoorne. Het team hoopt op magie met de Belgisch coureur en teamgenoot Gary Paffett komend seizoen.

“Er gebeurt veel in ons team op het moment”, aldus teambaas Ulrich Fritz tegenover Motorsport. Hij wijst daarmee niet alleen op de overstap van Vandoorne, maar ook die van Paffett, die afgelopen weekend de DTM-titel van 2018 binnensleepte met Mercedes.

Ulrich reageert uitgebreid op de komst van Vandoorne bij HWA, dat aan Mercedes verwant is. “Stoffel heeft zijn talent en snelheid niet alleen in de F1 laten zien, maar ook in de GP2 in 2015 die hij overtuigend won. We hebben nu twee Formule E-rookies in ons team, die bovendien een debuut maakt in de elektrische klasse.

Ook interessant: Stoffel Vandoorne officieel naar Formule E

"We hebben daarom samen nog veel te leren, maar we zijn er klaar voor", stelt hij verder vastberaden. "De ervaring die beide coureurs hebben opgedaan in de F1 en DTM én hun vaardigheid om samen met de technici een nieuwe racewagen te ontwikkelen en af te stellen is precies wat telt.”

Bekijk het laatste nieuws

Je wordt uitgelogd en doorgestuurd naar de homepage